Dijital Pazarlama Eğitimlerini İzle!

Ücretsiz Eğitimler

Dijital Pazarlama Eğitimleri Seni Bekliyor!

Giriş yapKayıt Ol

Eğitimler

Kendinize en uygun eğitimi seçebilirsiniz.

Meta Business

Meta Business Eğitimi

Facebook Business yeni adıyla Meta Business Eğitimi ile panel kullanımını öğrenmenizi sağlıyoruz. Facebook, Instagram, WhatsApp ve anlaşmalı uygulamalar üzerinden nasıl reklam verebileceğinizi öğretiyoruz. Tecrübelerimize dayalı olarak nasıl ilerlemeniz gerektiğinize dair bilgiler paylaşıyoruz.

Eğitim Detayları
color
Google ADS

Google ADS Eğitimi

Google ADS Eğitimi ile Google reklamcılığına dair aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyor, markanıza özel Google reklam stratejilerini nasıl oluşturabileceğinizi anlatıyor ve Google'daki tüm kampanya ve reklam türlerine hakim olmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim Detayları
color
Tiktok Business

Tiktok Business Eğitimi

Tiktok tarafında ihtiyaç odaklı uygun çözümler sunmak ve işletmelerin dijital pazarlama alanında başarılı olmalarını sağlaması için oluşturduk. Bu yüzden Tiktok Business eğitimi ile tüm alanlara hakim olacaksınız ve aklınızda soru işareti kalmayacak.

Eğitim Detayları
color
SEO ve Raporlama

SEO ve Raporlama Eğitimi

SEO konusunda geliştirmeler yaparak trafiği artırma ve organik büyümeye katkı sağlama amacıyla elde ettiğiniz verileri, doğru şekilde raporlamak, web site performansınızı arttırmak için en faydalı noktaları sizlerle paylaşacağız. Detaylı SEO & Raporlama eğitimimizle aklınızdaki tüm soruları yanıtlıyoruz.

Eğitim Detayları
color
Linkedin (Yakında)

Linkedin (Yakında) Eğitimi

Linkedin'de doğru reklam ve kitle seçimi nasıl olmalı, Linkedin'de nasıl öne çıkabilirsiniz detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Markanız için beraberce bir yol haritası belirleyip, püf noktalarını öğrenmenizi sağlıyoruz. Linkedin reklamlarını kapsamlı bir şekilde öğrenebileceğiniz eğitimimiz E-Adam X Akademi'de!

Eğitim Detayları
color
E-İhracat (Yakında)

E-İhracat (Yakında) Eğitimi

E-ihracat yoluyla dijital platformlar kullanarak uluslararası pazarlara erişebilir ve yabancı müşterilere ulaşabilirsiniz. Global düzeyde ticaret yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan e-ihracat ile neler mümkün, yol haritanız nasıl olmalı bunları anlatıyoruz.

Eğitim Detayları
color